Welcome to my warehouse of thoughts and dreams.

Narozeniny blogu - 20. listopadu 2016

Layout made by me

Desert on emojidex 1.0.34 Night With Stars on Mozilla Firefox OS 2.5 Anchor on emojidex 1.0.34

Difficult roads often lead to beautiful destinations.


- Credits -
Fotky použity v layoutu/často v článcích: Pexels (free license)
Ikonky v layoutu: Flaticon (by Freepik)

Leden 2017

Ostatní (rozcestník)

8. ledna 2017 v 1:18 | Nivashima

OSTATNÍ


Šťastný nový rok 2017!

1. ledna 2017 v 1:32 | Nivashima |  Adminčiny výlevy
Všem přeji ten nejšťastnější nový rok! Ať se vám jenom daří! Mě osobně příjde, že rok 2016 uběhl neuvěřitelně rychle. Ani jsem se nenadála a... opět nadešel silvestrovský den. Kdybych měla uplynulý rok shrnout, tak musím říct, že se mi v jeho průběhu drasticky změnil život - nastoupila jsem na střední školu a také na internát, což pro mě byla obrovská změna. Už to není ta základková pohoda. Ještě pořád si na nové přostředí, školu a třídu zvykám a doufám, že to v roce 2017 bude jen lepší a lepší.

Poslední prosincový den jsem strávila s rodinou u silvestrovského programu v televizi. Musím říct, že minimálně den nechci vidět žádné další jídlo a pití :D Naprosto jsem se přejedla a přepila nejrůznějších nezdravých dobrot - obzvlášť jednohubek. To bude hubnutí... Taky tak rádi pozorujete ohňostroj? Miluju, když si můžu stoupnout k oknu a sledovat noční oblohu, kterou ozařují barevné petardy. Na vesnici to sice není nic moc, ale přesto je to velmi krásné. Čistá magie *_*

A co předsevzetí? Dáváte si nějaké? Daří se vám je plnit? Já jsem si letos opět nějaké dala, tak snad se zadaří je splnit. Například zhubnout pár kilo (pravidelně cvičit), věnovat se víc koníčkům (namísto sledování videí), zůstat u psaní deníku atd. Tak uvidíme :)