Welcome to my warehouse of thoughts and dreams.

Narozeniny blogu - 20. listopadu 2016

Layout made by me

Desert on emojidex 1.0.34 Night With Stars on Mozilla Firefox OS 2.5 Anchor on emojidex 1.0.34

Difficult roads often lead to beautiful destinations.

Květen 2017

Tokyo Mew Mew

28. května 2017 v 20:39


Originální název: Tokyo Mew Mew
Anglický název: Mew Mew Power
Rok vydání: 2002
Typ: TV série
Počet epizod: 52 + 1

Ichigo Momomiya jednoho dne získá DNA kočky, které jí dá možnost se přeměňovat do magické podoby. To představuje důležitý zvrat v životě obyčejné lehce naivní školačky, která nikdy nepomyslela na žádné nadpřirozené věci. Dostane za úkol najít další dívky, které v sobě mají DNA zvířete. Po úmorně dlouhém hledání je tu plně funkční tým Tokyo Mew Mew, připraven tvrdě bojovat s mimozemšťany Cyniklony. I když si mnohokrát nesednou, musí držet pospolu a tyto Cyniklony, jež si chtějí přivlastnit planetu Zemi, vyhnat pryč. Vypadá to na těžký, ovšem přímočarý úkol. Ovšem Ichigo nečeká, že úkol se "mírně" zkomplikuje, a původní plán - Cyniklony vyhnat pryč - upadne, jelikož právě jeden Cyniklon se do Ichigo zamiluje. /Zdroj - Anime Akihabara/


Můj názor: Jedno z prvních anime, které jsem dokoukala. Pamatuju si ještě, jak jsem to na Animaxu žrala. Jedná se o typické shoujo s pěti hrdinkami obdařenými magickou silou, pomocí které se snaží zachránit svět před záporáky. V tomto případě má v sobě pětice DNA zvířátek a přeměňuje se do polo-zvířecí podoby pomocí přívěšků. Kresba je hrozně roztomilá ♥ Přeměny i útoky jsou pěkně udělané, akorát je škoda, že na rozdíl od Sailor moon zde mají hrdinky jednu proměnu s jedním útokem po celé anime. Boje se záporáky jsou většinou rychle vyhrané a myslím, že by jim neuškodilo více dramatičnosti, ale přesto je anime zábavné díky vtipným hláškám a zvratům. Dále bylo TMM hodně zaměřené na tu nejhlavnější hrdinku Ichigo... podle mě by si zbylá čtveřice zasloužila stejný 'prostor'. Mou favoritkou byla vlčice Zakuro :3 Tokyo Mew Mew můžu i přes své nedostatky doporučit, pokud máte podobné typy anime v oblibě.

Mé hodnocení - 7/10

OpeningReal Life Heroes Compilation

24. května 2017 v 23:46 Videa
Tak, Nivashima si opět vzpomněla, že má blog - ano, asi po měsíci. Já vím, jsem příšerná, ale měla jsem teď docela na pilno kvůli škole -_- Přísahám, že už to nebudu zanedbávat. Teď tu rychle dávám alespoň video na dobrou náladu. Hrozně mě to dojalo, dokonce se mi chtělo i brečet :) No, mrkněte sami. O víkendu přibude další recenze.