Welcome to my warehouse of thoughts and dreams.

Narozeniny blogu - 20. listopadu 2016

Layout made by me

Desert on emojidex 1.0.34 Night With Stars on Mozilla Firefox OS 2.5 Anchor on emojidex 1.0.34

Difficult roads often lead to beautiful destinations.


- Credits -
Fotky použity v layoutu/často v článcích: Pexels (free license)
Ikonky v layoutu: Flaticon (by Freepik)

Leden 2018

Čeho se bojíš?

27. ledna 2018 v 19:23 Téma týdne
Tématem týdne je 'Čeho se bojíš?'. Rozhodla jsem se k danému tématu něco napsat, neboť strach je věc, kterou prožívám velmi často. Řekla bych, že v malé míře každý den. Jsem typ člověka, co extrémně stresuje nad největšími hloupostmi - v nepříjemných situacích se strachu těžko bráním. Je to pocit zatemňující mysl. Slyšíte, jak se vám v hlavě pletou myšlenky,
jak vám zrychleně bije srdce a cítíte, jak ve vás narůstá úzkost. Strach je nemilý společník, dost neodbytný, protože ho prostě nejde snadno poslat do háje. Je u vás, když potřebujete udělat něco odvážného a není jednoduché mu vzdorovat.


Bojím se drobností, například toho, že se mi nepovede test, že si zapomenu klíče nebo ztrátím peněženku. Nelíbí se mi představa pavouka na rameni a běhá mi mráz po zádech, když v noci zaslechnu divný zvuk, ačkoliv je mi jasné, že nejde o nic neobvyklého. Také mi berou dech noční můry a příliš velké davy lidí. Strachuju se, že se mi něco nepodaří, a že zklamu cizí očekávání. Ale taky to svoje. Strach je jedním z hlavních důvodů, proč v sobě nosím tolik tužeb, které dosud nejsou naplněny. Se strachem se musí bojovat, protože vám nepomůže, když nejste v ohrožení života. Naopak vás připoutá na místo.


Zkušenosti se Sushi

20. ledna 2018 v 23:11 | Nivashima |  Adminčiny výlevy
Na začátku prosince jsem poprvé vyzkoušela Sushi. Plán ho ochutnat mi v hlavě ležel celou věčnost, takže jsem byla nadšená, když se konečně naskytla příležitost ho zrealizovat. Plná radosti jsem si krabičku s pokrmem položila na stůl a otevřela ji skoro jako nějakou posvátnost. Přemýšlela jsem, do jakého ze tří druhů se zakousnout jako první. Měla jsem obrovské očekávání, protože Sushi přeci nemůže nechutnat dobře!

Takhle krásně to vypadalo:


♥♥♥


TOP 5 music vidoes

14. ledna 2018 v 7:00 Top 5
Klipy k písničkám, které něčím zaujaly, a které se mi líbí. Výběr, co mou osobu prostě neomrzí :D


1 - Disturbed, Asylum

(trošku drsný, ale rozhodně skvělý klip)


Vánoce, Silvestr (co je nového + proč se Nivashima zase vykašlala na blogování)

2. ledna 2018 v 0:26 | Nivashima |  Adminčiny výlevy
Po další dlouhé (velmi dlouhé) odmlce jsem zase tady. Povedlo se mi přirozbít si notebook - omylem jsem s ním praštila (nepředstavujte si podtím žádnou velkou šlupku, prosím.) Jenom tak jemně, když jsem ho pokládala na zem. Přes obrazovku se mi objevilo několik svislých pruhů, kterých se za žádnou cenu nejde zbavit + mi nefunguje nabíječka, takže jsem se na internátě musela spokojit s mým též napůl rozbitým mobilem 😬 Sám se vypíná. Na blogování jsem neměla chuť kvůli přemíře učení do školy a bez notebooku to jde horko těžko, takže jsem se na to kompletně vybodla, a ani o víkendech jsem o sobě nedala vědět. Tímto se omlouvám všem mým spřáteleným blogům a doufám, že mi i tentokrát udělíte milost. Notebook sice pořád nemám opravený, ale nové články budu přidávat o víkendu, stejně tak jako obíhat. Čestné skautské.

Je po svátcích (bohužel), ale já musím říct, že jsem si to na 100% užila. Za všechny dárečky, co jsem našla pod stromečkem, jsem moc vděčná. Všechny se mi hodí a moc se mi líbí :) Fotky vám strčím pod perex. O volnu jsem četla, zacvičila si nějaké to indoors cardio - pěkně jsem se zapotila, ale nevím jestli to k něčemu bylo, když jsem potom šla a naházela do sebe tunu chlebíčků a nezdravých pochutin (brambůrky, tyčinky, cukroví), však to znáte. No, hodlám na tom dále pracovat. Taky jsem se začala učit kreslit! Ano, já, kdo sotva zvládne/zvládl nakreslit normální čáru se učí kreslit. Zatím zkouším podle návodů, naučit se správně držet tužku, nějaké to stínování. O mém pokroku vás taky budu informovat. + konečně doopravdy pravidelně medituji. Je to úžasně uklidňující, doporučuji.


🌸🌸🌸