Welcome to my warehouse of thoughts and dreams.

Narozeniny blogu - 20. listopadu 2016

Layout made by me

Desert on emojidex 1.0.34 Night With Stars on Mozilla Firefox OS 2.5 Anchor on emojidex 1.0.34

Difficult roads often lead to beautiful destinations.


- Credits -
Fotky použity v layoutu/často v článcích: Pexels (free license)
Ikonky v layoutu: Flaticon (by Freepik)

Únor 2018

Romeo a Julie (obálka)

23. února 2018 v 23:05 Kreslím
Měli jsme nakreslit vlastní obálku na libovolnou knížku z povinné četby. Já si vybrala Romea a Julii a vzniklo z toho tohle. Trvalo mi celkem dlouho to nakreslit a nevím no. Romea jsem úplně pokazila, ale celkem se mí líbí, jak vypadá to růže. Jsem prostě začátečnice v kreslení :D Prosím upřímné hodnocení.


Kamínky + křída

18. února 2018 v 1:51 Fotím
Koupila jsem si zelené dekorační kamení a křídy a řekla si, že z toho zkusím něco složit a nafotit pár fotek. Samozřejmě, že jsem hned musela udělat srdce xD Trochu jsem si s tím pohrála a tohle je výsledek. Je to focené na mobilu, někde jsem se pokusila použít i nějaký ten efekt. Byla to mnohem větší zábava, než jsem čekala, že to bude :DPixel art (Armin, Annie)

12. února 2018 v 21:48 Grafika
Našla jsem návod, jak vytvořit pixel art a dostala chuť to vyzkoušet. Tohle je výsledek. Je to Armin a Annie ze Shingeki no Kyojin + srdíčko :3 Nevypadá to až tak zle, až na to, že to srdce není přímo upřostřed (ha, byla jsem lenivá ho pořádně posunout) a taky, že má Annie trochu divně tu ruku. Ale snažila jsem se je 'sestavit' tak, aby se jim podobali co nejvíce a snaha se cení xD Je to jako skládat z lega, kostičku po kostičce. Určitě to chci vyzkoušet znovu!
Nostalgie

11. února 2018 v 2:56 Adminčiny výlevy
Určitě znáte ten pocit, kdy vás přepadne nostalgie. Stačí narazit na písničku, kerou jste poslouchali tak před pěti lety a hned začnete vzpomínat na všechno možné, co si s danou skladbou spojujete. Nebo narazíte na seriál z dětství. Nedávno se mi to přihodilo a nemohla jsem se ubránit úsměvu, protože je hrozně fajn si jen tak zavzpomínat, jak moc jste na něčem byli závislí. Kolik radosti jste z toho tehdy měli, a jak byste se do té doby občas rádi vrátili. V tomhle článku se tak trochu posunu zpět v čase k seriálům/pohádkám mého dětsví a připomenu si, jak jsem se vlastně dostala k anime.


♥♥♥


Einstein

3. února 2018 v 23:06 Kreslím
Ve škole jsme dostali za úkol si pohrát s lepidlem a papírky, tak sem házím svůj výtvor. Nejprve jsem se nemohla rozhodnout, koho bych měla 'ztvárnit' a začala jsem s náčrtkem kočky, ale potom jsem si vzpomněla na Alberta Einsteina a řekla si, že proč ne. Není to nic super nebo extra, ale dala jsem si s tím celkem práci a nejsem vyloženě nespokojená. Líbí se mi vlasy, ale obličej by potřeboval vylepšit. Každopádně byla zábava se s tím drbat. Tady je tedy můj zvláštně vypadající Einsten z papírků: