Welcome to my warehouse of thoughts and dreams.

Narozeniny blogu - 20. listopadu 2016

Layout made by me

Desert on emojidex 1.0.34 Night With Stars on Mozilla Firefox OS 2.5 Anchor on emojidex 1.0.34

Difficult roads often lead to beautiful destinations.

Únor 2018

Romeo a Julie (obálka)

23. února 2018 v 23:05 Kreslím
Měli jsme nakreslit vlastní obálku na libovolnou knížku z povinné četby. Já si vybrala Romea a Julii a vzniklo z toho tohle. Trvalo mi celkem dlouho to nakreslit a nevím no. Romea jsem úplně pokazila, ale celkem se mí líbí, jak vypadá to růže. Jsem prostě začátečnice v kreslení :D Prosím upřímné hodnocení.


Kamínky + křída

18. února 2018 v 1:51 Fotím
Koupila jsem si zelené dekorační kamení a křídy a řekla si, že z toho zkusím něco složit a nafotit pár fotek. Samozřejmě, že jsem hned musela udělat srdce xD Trochu jsem si s tím pohrála a tohle je výsledek. Je to focené na mobilu, někde jsem se pokusila použít i nějaký ten efekt. Byla to mnohem větší zábava, než jsem čekala, že to bude :DPixel art (Armin, Annie)

12. února 2018 v 21:48 Grafika
Našla jsem návod, jak vytvořit pixel art a dostala chuť to vyzkoušet. Tohle je výsledek. Je to Armin a Annie ze Shingeki no Kyojin + srdíčko :3 Nevypadá to až tak zle, až na to, že to srdce není přímo upřostřed (ha, byla jsem lenivá ho pořádně posunout) a taky, že má Annie trochu divně tu ruku. Ale snažila jsem se je 'sestavit' tak, aby se jim podobali co nejvíce a snaha se cení xD Je to jako skládat z lega, kostičku po kostičce. Určitě to chci vyzkoušet znovu!
Nostalgie

11. února 2018 v 2:56 Adminčiny výlevy
Určitě znáte ten pocit, kdy vás přepadne nostalgie. Stačí narazit na písničku, kerou jste poslouchali tak před pěti lety a hned začnete vzpomínat na všechno možné, co si s danou skladbou spojujete. Nebo narazíte na seriál z dětství. Nedávno se mi to přihodilo a nemohla jsem se ubránit úsměvu, protože je hrozně fajn si jen tak zavzpomínat, jak moc jste na něčem byli závislí. Kolik radosti jste z toho tehdy měli, a jak byste se do té doby občas rádi vrátili. V tomhle článku se tak trochu posunu zpět v čase k seriálům/pohádkám mého dětsví a připomenu si, jak jsem se vlastně dostala k anime.


♥♥♥


Einstein

3. února 2018 v 23:06 Kreslím
Ve škole jsme dostali za úkol si pohrát s lepidlem a papírky, tak sem házím svůj výtvor. Nejprve jsem se nemohla rozhodnout, koho bych měla 'ztvárnit' a začala jsem s náčrtkem kočky, ale potom jsem si vzpomněla na Alberta Einsteina a řekla si, že proč ne. Není to nic super nebo extra, ale dala jsem si s tím celkem práci a nejsem vyloženě nespokojená. Líbí se mi vlasy, ale obličej by potřeboval vylepšit. Každopádně byla zábava se s tím drbat. Tady je tedy můj zvláštně vypadající Einsten z papírků: