Welcome to my warehouse of thoughts and dreams.

Narozeniny blogu - 20. listopadu 2016

Layout made by me

Desert on emojidex 1.0.34 Night With Stars on Mozilla Firefox OS 2.5 Anchor on emojidex 1.0.34

Difficult roads often lead to beautiful destinations.


- Credits -
Fotky použity v layoutu/často v článcích: Pexels (free license)
Ikonky v layoutu: Flaticon (by Freepik)

Výkec

10. září 2018 v 22:49 |  Adminčiny výlevy
Zdravím! Tenhle první záříjový článek bych chtěla věnovat menšímu výkecu, jelikož už zase začala škola (bohužel) a já si potřebuji utřídit myšlenky, co se týká vydávání článků atd. Tak, here we go.
Začala bych tím, že jsem se po druhém reparátu z matiky dostala do třetího ročníku. Hurá! Matiku mi byl čert dlužen. Tentokrát si už ale nemůžu dovolit propadnout, takže se budu nejspíš doučovat o sobotách. Ach jo, intr life. Maturita se rychle blíží, až z toho brzy budu mít noční můry. + Tento rok cyklisťák a květnová měsíční praxe.

Návrat do školy po prázdninách nebyl tak krutý jak jsem předpodkládala, ale nechtělo se mi ani trochu. Opět otravné týdenní drkocání se vlakem na intr, todle mi ani trošku nechybělo. Buď 8 hodin ve škole na teorii (kromě pátku) nebo odpolední či ranní na praxi. Snad se z toho nezvencnu xD

Poprvé jsem 'dá se říct' spokojená s tím, jak jsem strávila prázdniny. Jakž-takž jsem dodržovala svůj osobní rozvrh, párkrát se sešla s přáteli, vyrazila stanovat a projela se na čtyřkolce - pro mě boží adrenalinový zážitek. Akorát, když tak nahlížím do archivu článků, mám 4-5 na měsíc, což je pekelně málo, přitom nápadů, co psát/přidávat mám spoustu. Potřebuji se do toho seriózně opřít, skloubit to se studiem atd.

Jednou už to tady sice bylo, ale hodlám vydávat minimálně 1 článek za týden, ideálně 2. Taky bych se konečně po jak dlouhé době mohla vrhnout na uprávu rozcestníků, aktualizovat článek o admince a vůbec celkově roztřídit články do rubrik, kam patří. Ať to tu není jak na smetišti. Nastane tedy menší rekonstrukce, ale půjde to spíše pomalým tempem a změny nebudou extrémní, jen aby to tu bylo přehlednější.

I s obíháním se to pokusím zlepšit, chci k vám chodit častěji. Rozepsanou Aruani povídku smažu, pokračovat v ní nechci, ale můžete se těšit na novou ^^ To je asi vše pro tenhle výkec, shrnovací článek. Přeju vám spoustu dobré nálady do podzimních dnů a už aby byly Vánoce xD

Zatím u dalšího članku, Nivashima ~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayami Sayami | E-mail | Web | 11. září 2018 v 8:46 | Reagovat

Nech sa ti darí v škole, ale aj na blogu. :)

2 Nivashima Nivashima | 11. září 2018 v 22:16 | Reagovat

[1]: Děkuji :-)

3 niki-chan niki-chan | Web | Sobota v 7:33 | Reagovat

O matice mi ani nemluv, jen si na ni vzpomenu a už mám osypky :-D Na větší aktivitu se těším x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama